همان طور که گوشی های موبایل تنوع زیادی دارند ابزارهای تعمیرات موبایل نیز بسیار متنوع است. این تنوع محصول باعث شده تا رقابت بین تولیدکنندگان ابزارهای تعمیرات موبایل شدیدتر شود و شاهد ابزارهایی با کیفیت و جدید باشیم. شاید در نگاه اول این تنوع زیاد باعث سردرگمی برخی افراد شود ولی مسلما آنها نیز ترجیح می دهند تا مارک ها و قیمت های مختلفی از ابزارهای تعمیرات موبایل در بازار موجود باشد.

این تنوع محصول به تعمیرکاران و کاربران گوشی های موبایل کمک می کند تا با توجه به بودجه و نیاز خود خرید کنند. برای مثال شاید خرید هیتر و هویه گران قیمت برای کسی که کار تعمیرات موبایل را تازه شروع کرده است و با این دستگاه آشنایی چندانی ندارد، آنچنان مقرون به صرفه نباشد. اما مسلما تعمیرکاران حرفه ای موبایل ترجیح می دهند تا از هیتر و هویه باکیفیت و جدیدتر استفاده کنند حتی اگر قیمت آن بالا باشد.

شرکت های زیادی در زمینه تولید ابزارهای تعمیرات موبایل فعالیت می کنند که هر کدام تخصص خاص خود را دارند. برای نمونه جدیدا شرکت Jakemy روی طراحی پیچ گوشتی های حرفه ای تعمیرات موبایل کار می کند و ست پیچ گوشتی های باکیفیتی عرضه می کند. اما احتمالا افراد زیادی با این شرکت آشنایی چندانی ندارند. خبر خوب این است که فروشگاه اینترنتی امداد موبایل انواع ابزار تعمیرات موبایل را با مارک های مختلف و کیفیت اصلی عرضه می کند.

در این راهنما قصد داریم 4 مورد از بهترین مارک های ابزار تعمیرات موبایل را معرفی کنیم. توصیه می شود برای آشنایی و درک بیشتر حتما به مقاله لیست لوازم و وسایل مورد نیاز برای راه اندازی تعمیرات موبایل نگاهی بیندازید.

شرکت یاکسون

شرکت یاکسون (Yaxun) یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ابزار تعمیرات موبایل است. یکی از ویژگی های خوب این شرکت تنوع محصولات آن است که تقریبا تمامی ابزارهای ضروری تعمیرات موبایل را تولید می کند. هم چنین کیفیت محصولات این شرکت همیشه عالی بوده است.

این شرکت دارای ابزارهای تعمیرات موبایل حرفه ای چون هیتر و هویه، لوپ و میکروسکوپ، التراسونیک، مولتی متر، سپراتور، ست پیچ گوشتی و غیره است. ابزارهای این شرکت چینی طراحی جذابی دارند و در عین حال کیفیت بالایی نیز دارند.

شرکت سانشاین

شرکت سانشاین (Sunshine) یکی دیگر از شناخته ترین برندهای تولید کننده ابزارهای تعمیرات موبایل است. این شرکت در کنار شرکت یاکسون دو برند اصلی تولید کننده لوازم تعمیرات موبایل هستند که چندین دهه در این زمینه سابقه دارند.

از معروف ترین ابزارهای تعمیرات موبایل که توسط این شرکت ساخته می شوند می توان مولتی متر، منبع تغذیه، سشوار صنعتی، لوپ دوچشمی، تنور ال سی دی، قاب بازکن ، ذره بین و چراغ را نام برد. البته این شرکت ابزارهای دیگر را نیز تولید می کند که تمامی آنها در سایت ما موجود هستند.

شرکت مکانیک

شرکت مکانیک (Mechanic) یکی دیگر از برندهای معروف در زمینه ابزارآلات تعیرات موبایل است. این شرکت ابزارهای تعمیرات موبایل زیادی را تولید می کند که از بین آنها می توان به شابلون، سیم چین و کف چین، پری هیتر، تستر و شوک دهنده باتری، سیم جامپرو نوک هویه اشاره کرد.

شرکت باکو

شرکت باکو (Baku) یکی از جدیدترین شرکت های چینی است که در زمینه لوازم تعمیرات موبایل فعالیت می کند. از مهم ترین محصولات این شرکت در زمینه تعمیرات موبایل می توان به منبع تغذیه، التراسونیک، گیره بورد، پنس، روغن لحیم، دسته هویه و پیچ گوشتی اشاره کرد.

محصولات این برند در مقایسه با برندهای یاکسون و سانشاین معمولا کیفیت پایین تری دارند ولی قیمت آنها نیز پایین تر است.

البته شرکت های معروف دیگری نیز در زمینه ابزارهای تعمیرات موبایل فعالیت می کنند که محصولات خوب و باکیفیتی نیز عرضه می کنند. برای مثال محصولات کوییک (Quick) یکی از محبوب ترین دستگاه های هیتر و هویه در بین تعمیرکاران موبایل است. هم چنین نباید از کیفیت ابزارهای گرداک (Gordak) نیز به راحتی گذشت. شما می توانید کیفیت و قیمت ابزارهای تعمیرات موبایل ساخته شده توسط تمامی این برندها را با هم مقایسه کنید و در نهایت براساس بودجه و تجربه کاری بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.