یکی از مهم ترین مسائلی که بر روی موفقیت تعمیرکار تلفن همراه تاثیرگذار است ابزار آلات تعمیرات موبایل است.

بیشتر

لوازم و ابزار تعمیرات موبایل باید دارای استانداردهای مشخصی باشند و از نظر کیفی در سطح قابل قبولی قرار گیرند تا با تکیه بر آن ها بتوان تعمیرات تخصصی موبایل را انجام داد. فروشگاه اینترنتی امداد موبایل با تجربه بالا در این حوزه یکی از بهترین مراجعی است که لوازم و تجهیزات تعمیر تلفن همراه را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار تعمیرکاران عزیز قرار می‌دهد.

اهمیت ابزار تعمیرات موبایل

هرچقدر هم که یک تعمیرکار ماهر باشد یا از دانش خوبی برخوردار باشد، بدون در اختیار داشتن ابزارهای لازم قادر به انجام تعمیرات بر روی گوشی های هوشمند نخواهد بود.

ابزار و لوازم تعمیرات موبایل روز به روز در حالت پیشرفت هستند و به روز بودن لوازمی که یک تعمیرکار از آن ها استفاده می‌کند تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت تعمیر نهایی خواهد داشت.

به عنوان یک مثال ساده می‌توان استفاده از قاب باز کن معمولی را با بکارگیری وکیوم ساکشن انبری مقایسه کرد. طبیعتا با استفاده از وکیوم ساکشن انبری باز کردن قاب یک گوشی با سهولت بیشتری انجام خواهد شد و ریسک آسیب دیدن بدنه دستگاه هم تقلیل می‌یابد.

برای تمام ابزار ها و لوازم تعمیر موبایل همین حالت وجود دارد و هرچقدر ابزاری که از آن در حین تعمیر استفاده می‌شود کیفیت بالاتری داشته باشد، سهولت انجام تعمیرات و کیفیت آن هم افزایش پیدا می‌کند. یک تعمیرکار خوب همیشه از بهترین و جدیدترین لوازم و ابزار تعمیرات موبایل برای تعمیر گوشی مشتریانش استفاده خواهد کرد.

تنوع لوازم تعمیرات موبایل

لوازمی که به عنوان لوازم تعمیرات موبایل عرضه شده‌اند شامل انواع و اقسام متعددی می‌شوند و وجود هر یک برای انجام بخشی از کار ضروری است.

به عنوان مثال برای باز کردن پیچ های بدنه گوشی باید از پیچ گوشتی های خاص استفاده کرد، برای باز کردن قاب دستگاه می‌توان از ساکشن دستی، وکیوم ساکشن انبری و سایر ابزارهای مشابه استفاده به عمل آورد.

به منظور ترمیم پایه های قطعات روی برد باید از هویه و دستگاه لوپ یا همان میکروسکوپ تعمیرات موبایل مناسب استفاده شود و به همین صورت برای انجام هر بخش از تعمیرات تلفن همراه به ابزار خاصی نیاز است.

پس جای تعجبی ندارد که تنوع لوازم تعمیرات موبایل بالا باشد. ابزارهایی که برای انجام هر یک از موارد نام برده شده عرضه می‌شوند خود دارای انواع و اقسام مختلفی هستند و این موضوع هم منجر به افزایش هرچه بیشتر تنوع ابزارهای تعمیر موبایل می‌شود.

به عنوان مثال شاید صدها مدل مختلف از لوپ و میکروسکوپ های تعمیر موبایل وجود داشته باشد یا صدها مدل مختلف هویه و دستگاه هیتر موجود باشد.

پس تنوع لوازم و ابزار تعمیرات موبایل بالاست و یک تعمیرکار باید در حین انتخاب و خرید ابزار مناسب نهایت دقت را به عمل آورد.

قیمت لوازم و ابزارهای تعمیر موبایل

یکی از اصلی ترین دغدغه های تعمیرکاران مربوط به قیمت ابزار تعمیرات موبایل می‌شود. همانطور که قبلا گفتیم لوازم تعمیرات موبایل در انواع مختلفی عرضه شده‌اند و هر یک می‌توانند کیفیت و کارایی خاصی داشته باشند.

طبیعتا هرچقدر یک ابزار با کیفیت تر و حرفه‌ای تر باشد قیمت گران تری هم دارد و این مسئله یک اصل اجتناب ناپذیر است. اما با سرویسی که امداد موبایل ارائه کرده دیگر جای نگرانی برای هزینه ها و قیمت لوازم تعمیر موبایل نخواهید داشت.

امداد موبایل به عنوان یکی از اصلی ترین و بزرگ ترین وارد کنندگان لوازم و ابزارهای تعمیر تلفن همراه در کشور، امکان خرید آن ها را با کمترین قیمت ممکن فراهم می‌کند.

بنابراین اگر یک تعمیرکار موبایل هستید و می‌خواهید با کمترین قیمت بهترین ابزارهای تعمیر گوشی موبایل را در اختیار داشته باشید، امداد موبایل بهترین مرجع برای خرید این لوازم است.

تعادل بین تقاضا و تجهیزات تعمیرات موبایل

یکی از مهمترین نکاتی که توصیه می‌کنیم برای برپا کردن یک کارگاه تعمیرات گوشی موبایل و خرید لوازم تعمیرات در نظر بگیرید مربوط به تعادل مابین تقاضا و تجهیزات می‌شود.

طبیعتا اگر به تازگی وارد حرفه تعمیرات تلفن همراه شده باشید و یک کارگاه کوچک را برای شروع کار خود در نظر گرفته باشید، در ابتدا کار تقاضای خیلی بالایی برای تعمیرات نخواهید داشت و طبیعتا لزومی ندارد که پیشرفته‌ترین و گران قیمت ترین لوازم تعمیرات موبایل را در اختیار داشته باشید.

اما اگر مطمئن هستید تعداد تقاضای مشتریانتان بالاست یا مدتی می‌شود که در این حوزه فعالیت دارید و حالا تقاضای تعمیرات بالا رفته، بد نیست که به فکر تهیه کردن لوازم حرفه‌ای‌تر باشید.

بنابراین همیشه سعی کنید تعادل مابین تقاضا و تجهیزات کارگاه خود را برقرار نمایید. عدم توجه به این موضوع می‌تواند مشکلاتی مثل کاهش کیفیت تعمیرات، افزایش تاخیر و زمان تعمیر، نارضایتی مشتری و غیره را به همراه داشته باشد.

چرا خرید ابزار تعمیرات از فروشگاه اینترنتی امداد موبایل؟

امداد موبایل به عنوان یکی از اولین مراکز عرضه کننده لوازم و ابزار تعمیرات موبایل سعی دارد با کیفیت ترین تجهیزات را با بهترین قیمت ممکن در اختیار تعمیرکاران عزیز قرار دهد.

تمام لوازمی که در امداد موبایل عرضه شده‌اند کاملا اورجینال و اصل هستند و نمونه های مشابه آن ها در بازار کشور به سختی یافت می‌شود. بنابراین با خرید لوازم تعمیرات موبایل کارگاه خود از فروشگاه امداد موبایل می‌توانید استارت قدرتمند یک بیزینس موفق را بزنید و با صرف کمترین هزینه به بهترین ابزارهای تخصصی تعمیر تلفن همراه دسترسی پیدا کنید.

تمام ابزارها و لوازم تعمیراتی که در فروشگاه امداد موبایل عرضه شده‌اند از 7 روز ضمانت بازگشت کالا بهره می‌برند و از ضمانت کیفیت هم برخوردار هستند. به همین جهت است که توصیه داریم از سرویس امداد موبایل برای خرید لوازم و ابزار تعمیرات موبایل کارگاه خود استفاده کنید.